PODSUMOWANIE SPOTKANIA

Pozwalam sobie pokrótce streścić sobotnie spotkanie w Łodzi.

Chciałbym wszystkim , którzy zaangażowali się i przybyli serdecznie podziękować. Wasza obecność pokazuje, że jesteście świadomi i bardzo zainteresowani potrzebą zmian dotyczących naszej branży.

Spotkaliśmy się w szerokim gronie przedstawicieli naszej branży z całej Polski. Największe portale ogłoszeniowe w Polsce przedstawiły nam swoje oferty oraz wizje rozwoju i promocji. Poproszeni o wsparcie i analizę naszej obecnej sytuacji prawnicy z kancelarii adwokackich z Krakowa i Katowic podrzucili nam wiele pomysłów, rozwiązań i wskazówek.
Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie!

Nad stroną formalno-prawną naszych ustaleń czuwał Pan mecenas Piotr Badełek, który przygotował projekt Statutu, przedyskutowany i przyjęty jednogłośnie. Zebraliśmy członków, uchwaliliśmy zarząd oraz wszystkie inne kwestie formalne, które pozwoliły nam założyć Stowarzyszenie branży motoryzacyjnej pod nazwą: „Stowarzyszeniekomisow.pl” Ustaliliśmy cele naszego stowarzyszenia oraz warszawski adres siedziby. Od jutra Pan Mecenas rusza z procedurą Sądowej rejestracji naszego stowarzyszenia.

Wszelkie aktualne informację będziemy zamieszczać na WWW. STOWARZYSZENIEKOMISOW.PL .
Wspólnie ustaliliśmy że musimy używać dostępnego na rynku oprogramowania do eksportu ogłoszeń na różne portale i w naszym wspólnym interesie jest wspieranie wszystkich istniejących na rynku portali motoryzacyjnych. Dlatego zachęcamy wszystkie firmy z branży do korzystania z takiego oprogramowanie i eksportowania swoich ogłoszeń na kilka portali. Pozwoli nam to na unormowanie sytuacji na rynku ogłoszeń i uchroni na przed niespodziewanymi podwyżkami cen o kilkaset procent.
Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami lub przyłączeniem się do naszego Stowarzyszenia, zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia oficjalnej strony Stowarzyszenia.

Strona: www.stowarzyszeniekomisow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.